آخرین اخبار
سمینار تخصصی تامین مالی پروژه شهرداری از طریق بازار سرمایه توسط شركت عمران و اقتصاد شهر
مدیر عامل شرکت عمران و اقتصاد شهر از برگزاری سمینار تخصصی تامین مالی پروژه های شهرداری از طریق بازار سرمایه خبر داد.
طرح تأمین پس انداز و بازنشستگی
از آنجائیکه پرسنل قراردادی در پایان خدمت و به هنگام بازنشستگی وجهی را به عنوان پاداش پایان خدمت دریافت نمی کنند
ضرورت تدوین مدلی راهبردی برای درآمدهای پایدار شهرداریها
مهدی آزادواری مدیر عامل شرکت عمران و اقتصاد شهربررسی متون اقتصادي و برنامه ریزی شهری حاکی از آن است که محققین متعددي در زمینه پایداري و درآمدهاي پایدار، مطالب ارزشمندي را به رشته تحریر درآورده اند.
شورای مدیران صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران برگزار شد.
جلسه شورای مدیران صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در روز دوشنبه مورخ 1393/11/27 با حضور حمید محمد بیگی مدیرعامل ، معاونین ، و مدیران صندوق ذخیره برگزار شد .
همایش شورای معاونین مالی و اداری كلانشهرها برگزار شد .
همایش شورای معاونین مالی و اداری کلانشهر ها در روز چهارشنبه مورخ 1393/11/29 با حضور آقای خزائی معاون محترم وزیر اقتصاد ، معاونین و مدیران مالی و اداری کلانشهرها در کیش برگزار گردید .
تولید CMA (یخ زدا) برگ زرینی دیگر در كارنامه شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران دکتر حمید محمد بیگی روز سه شنبه مورخ 1393/11/28 در جمع خبرنگاران گفت: تولید CMA با همکاری صندوق ذخیره و بخش خصوصی آغاز گردید.
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات
 
Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211