آخرین اخبار
دبیر كمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری انجمن انبوه سازان استان تهران انتخاب شد.
انجمن انبوه سازان استان تهران در اولین جلسه کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری خود، مهدی آزادواری مدیر عامل عمران و اقتصاد شهر را بعنوان دبیر کمیسیون مربوطه انتخاب کرد.
عقد تفاهم نامه صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران با بانك تجارت
تفاهم نامه همکاری بانک تجارت و صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران با حضورآقای مقدم مدیرعامل بانک تجارت و حمید محمدبیگی مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در ساختمان مرکزی بانک تجارت به امضا رسید.
حضور فعال تیم سیار صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران جهت ارائه خدمات به پرسنل محترم مركز ارتباطات امور بین الملل شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، در اسفند ماه سال جاری كارشناسان صندوق ذخيره در مرکز ارتباطات امور بین الملل شهرداری تهران حضور يافتند .
سمینار تامین مالی پروژه های شهرداری از طریق بازار سرمایه توسط شركت عمران و اقتصاد شهر برگزار شد .
سمینار تامین مالی پروژه های شهرداری ها از طریق بازار سرمایه با همت شرکت عمران و اقتصاد شهر و در محل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران و با حضور مدیران ارشد برخی سازمانها و شرکتهای مجموعه شهرداری تهران برگزار شد.
طرح تأمین پس انداز و بازنشستگی
از آنجائیکه پرسنل قراردادی در پایان خدمت و به هنگام بازنشستگی وجهی را به عنوان پاداش پایان خدمت دریافت نمی کنند
ضرورت تدوین مدلی راهبردی برای درآمدهای پایدار شهرداریها
مهدی آزادواری مدیر عامل شرکت عمران و اقتصاد شهربررسی متون اقتصادي و برنامه ریزی شهری حاکی از آن است که محققین متعددي در زمینه پایداري و درآمدهاي پایدار، مطالب ارزشمندي را به رشته تحریر درآورده اند.
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات
 
Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211