آخرین اخبار
جلسه شورای مدیران صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران برگزار شد
جلسه شورای مدیران صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در روز یکشنبه مورخ 26/2/1395 با حضور حمید محمد بیگی مدیر عامل ، معاونین و مدیران صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در دفتر مرکزی این مؤسسه برگزار شد.
مدیران و كارشناسان صندوق ذخیره در منطقه بیست و دو شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران جلسه ملاقات اعضاء با مدیر روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در روز یکشنبه مورخ 26/2/1395 در سالن همایش این منطقه برگزار گردید.
جانبازان اقتدار این مملكت هستند
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در این نشست دکتر حمید محمد بیگی مدیرعامل صندوق ذخیره به بیان دلاورمردیهای این عزیزان در هشت سال دفاع مقدس پرداخت و روز جانباز را یادآور ایمان عمیق، فداکاری بی دریغ، وطن دوستی و وفاداری به آرمان های انسانی مردان بزرگ دانست .
جلسه ملاقات مردمی مدیران صندوق ذخیره با اعضاء در منطقه دو شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران جلسه ملاقات مردمی اعضاء با حضور مهدی شهیدی مدیر روابط عمومی صندوق ذخیره در مورخ 21/2/1395 در سالن کنفرانس منطقه دو شهرداری برگزار گردید.
حضور در مراسم جشن منتظران مهدی(عج)
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، روز شنبه مورخ 93/03/17مراسم جشن اعياد شعبانيه در سالن برج ميلاد برگزار گرديد .
سومین روز برگزاری مراسم اعیاد شعبانیه
جشنواره اعیاد شعبانیه به میزبانی شهرداری تهران در سالن برج میلاد شب ها در حال برگزاری است.
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات

 
Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211