آخرین اخبار
حضور فعال تیم سیار صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران جهت ارائه خدمات به پرسنل محترم ستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار شهر تهران و منطقه 5 شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران ، در شهریور ماه سال جاری تیم کارشناسی صندوق ذخیره جهت اطلاع رسانی در ستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار شهر تهران و منطقه 5 شهرداری تهران حضور یافتند .
مدیر عامل شركت گوهریاران طی حكمی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران روز چهار شنبه مورخ 14/5/1394 دکتر حمید محمد بیگی مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران طی حکمی امیر احمد مومنی ها را بعنوان مدیر عامل شرکت گوهر یاران منصوب کرد .
تولید برق و گاز از زباله
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، جلسه ای با حضور هیاتی از متخصصین کره جنوبی در خصوص تولید برق و گاز از زباله در محل صندوق ذخیره برگزار گردید.
بازدید فرمانده بسیج معاونت مالی و اداری شهرداری تهران از صندوق ذخیره كاركنان شهرداری
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران ، پیرگانی فرمانده بسیج معاونت مالی و اداری طی نشستی از این موسسه بازدید بعمل آورد.
حضور تیم سیار صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران جهت ارائه خدمات به پرسنل محترم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، درروز چهارشنبه مورخ 3/4/1394 كارشناسان صندوق ذخيره در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران حضور يافتند .
حضور كارشناسان صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران در اداره كل پشتیبانی شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران ، روز دوشنبه مورخ 9/4/1394 کارشناسان صندوق ذخیره جهت ارائه خدمات به پرسنل اداره کل پشتیبانی شهرداری تهران در محل این سازمان حضور یافتند .
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات

 
Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211