آخرین اخبار
مجمع عمومی عادی منتهی به سال 1393 صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، منتهی به سال مالی 29/12/93 با حضور اعضاءمحترم هیأت امنا،هیات مديره وحسابرس قانونی در تاریخ 23/7/94 در سالن کنفرانس ساختمان موسسه برگزار شد.
كمیته معاونین مالی و اداری كلانشهر ها برگزار شد
در راستای تشکیل صندوق ذخیره مشترک کارکنان شهرداری ها جلسه ای با حضور معاونین مالی و اداری ، مدیرعامل صندوق های ذخیره شهرداری ها و همچنین نمایندگان شهرداری های کلانشهر در روز سه شنبه مورخ 14/7/1394در سالن کنفرانس صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران برگزارگردید.
حضور فعال كارشناسان صندوق ذخیره در جشن بزرگ خانوادگی حراست كل شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران ، در مورخ ششم و هفتم مهر ماه 1394 تیم کارشناسی صندوق ذخیره جهت اطلاع رسانی در جشن بزرگ خانوادگی حراست کل شهرداری تهران واقع در فرهنگسرای بهمن حضور یافتند .
حضور تیم سیار صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران جهت ارائه خدمات به پرسنل منطقه 13 شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران ، در مورخ پنجم مهر ماه 1394 تیم کارشناسی صندوق ذخیره جهت اطلاع رسانی در منطقه 13 شهرداری تهران حضور یافتند .
حضور فعال تیم كارشناساسی صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران جهت ارائه خدمات به پرسنل محترم شركت هادیان شهر و كاركنان منطقه 22 شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران ، در مورخ پانزدهم و هفدهم شهریور ماه 1394 تیم کارشناسی صندوق ذخیره جهت اطلاع رسانی در شرکت هادیان شهر و منطقه 22 شهرداری تهران حضور یافتند .
اولین خدمت مبتنی بر موبایل به پرسنل شهرداری توسط صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران راه اندازی شد
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در راستای تسهیل اطلاع رسانی به اعضاء این صندوق در عصر امپراطوری رسانه ای و با توجه به ضریب بالای نفوذ موبایل بعنوان یک ابزار ارتباطی جهانی این مؤسسه در صدد برآمد با ارائه خدمات الکترونیکی در جهت ایجاد شهر الکترونیکی خدمات دیگری را ارائه نماید.
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات

 
Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211