آخرین اخبار
حضور فعال تیم سیار صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران در سال 1394جهت ارائه خدمات به پرسنل محترم ، از منطقه 12 شهرداری تهران شروع شد .
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، در روزیکشنبه مورخ 1394/03/3 كارشناسان صندوق ذخيره درمنطقه 12شهرداری تهران حضور يافتند .
مراسم بزرگداشت و تجلیل از كارگران نمونه شهرداری تهران روز سه شنبه پانزدهم اردیبهشت ماه در سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن با حضور معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، نمایندگان كارگری و تعدادی از مدیران ارشد شهری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در این همایش تیم سیار صندوق ذخیره با حضور فعال خود توانست خدماتی از قبيل پرينت صورت وضعيت ، پاسخ به سئوالات اعضاء محترم در خصوص نحوه عضويت ، طرح مازاد 3 درصد ، سپرده گذاري طرح زرين و دريافت تسهيلات بود و اكثر مدعوین در طرح هاي مازاد و سپرده گذاري زرين و طرح تامین پس انداز و بازنشستگی عضو شده و نسبت به شركت در طرح هاي مختلف مؤسسه ابراز تمايل نمودند .
اولین نشست نمایندگان روابط عمومی حوزه معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تهران در صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران این جلسه در مورخ 6/2/1394 با حضور مدیران روابط عمومی حوزه مالی و اقتصاد شهرداری تهران و معاون مركز ارتباطات و امور بين الملل در سالن کنفرانس دفتر مرکزی این مؤسسه برگزار گردید.
اولین جلسه شورای مدیران صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران در سال 1394 برگزار شد .
اولین جلسه شورای مدیران صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در مورخ 30/1/1394 ، با حضور حمید محمد بیگی مدیر عامل و اعضاي شوراي راهبري معاونین ، مدیران و مدیرعاملین شرکت های تابعه صندوق ذخیره برگزار شد .
شركت عمران و اقتصاد شهر موفق به دریافت استاندارد جهانی در حوزه ابنیه شد.
شرکت عمران و اقتصاد شهر موفق به دریافت استانداردهای جهانی در حوزه ابنیه از کشور کانادا شد.
بازدید مدیر عامل صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران از كارخانه تولید CMA (ماده یخ زدا)
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران حمید محمد بیگی مدیر عامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران به همراه چند تن از معاونین ، مشاورین و مدیران ارشد خود به بازدید از کارخانه CMA پرداخت در این بازدیدروند تولید ماده یخ زدا مورد بررسی قرار گرفت .
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات
 
Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211