چهارشنبه, 25 تير 1399
  • ساعت : ۱۲:۴۸:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ 
  • کد خبر : ۲۳۹۵
در6 ماهه منتهی به پایان خردادماه امسال
بیش از 1150 فقره سپرده بازنشستگان و سپرده گذاران صندوق ذخیره كاركنان تسویه شد
بر اساس آمارهای موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در دوره 6 ماهه منتهی به خرداد امسال 1159 فقره از سپرده های بازنشستگان و سپرده گذاران مازاد تسویه شده است.

به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، بر اساس آمارهای صندوق ذخیره از این تعداد 468 مورد به تسویه سپرده بازنشستگان و 691 مورد به تسویه سپرده های مازاد پس انداز اختصاص داشته است.

پایان خرداد ماه سال جاری همچنین سامانه خدمات غیرحضوری موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران نیم سال نخست فعالیت خود را پشت سر گذاشت و در طول این دوره بخش قابل توجهی از درخواست های تسویه اعضا به صورت غیرحضوری و بدون صرف وقت،هزینه و نیاز به ترددهای فرساینده بین شهری انجام شد.

در این میان عدم پیگیری تعدادی از درخواست های بارگذاری شده در سامانه نیز به دلیل نقص مدارک مسکوت مانده و علی رغم اطلاع رسانی های پی در پی، متقاضیان برای پیگیری روند درخواست خود به سامانه مراجعه نکرده اند.

بنا بر این گزارش سامانه خدمات غیرحضوری موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران از اول دی ماه سال گذشته آغاز به کارکرد تا با طی یک دوره 5  ماهه فعالیت و بهبود بر اساس بازخورد نهایی از اردیبهشت ماه به پل اصلی ارتباط اعضا و موسسه جهت دریافت خدمات تبدیل شود.

در عین حال همه گیر شدن بیماری کرونا روند فوق را تسریع کرده و کمیته پیشگیری از ابتلا به ویروش کرونا  با هدف حفظ سلامت اعضای موسسه و به خصوص بازنشستگان و همچنین کارکنان، اوایل بهمن ماه سال 98 ارائه خدمات حضوری را متوقف و ارائه کلیه خدمات موسسه را به سمت سامانه خدمات غیرحضوری سوق داد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0