چهارشنبه, 25 تير 1399
  • ساعت : ۱۴:۹:۳۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ 
  • کد خبر : ۲۳۹۹
پیام تبریك مدیرعامل صندوق ذخیره كاركنان به مناسبت دوازدهمین سالگرد تاسیس صندوق
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در پیامی فرا رسیدن دهم تیرماه و دوازدهمین سالگرد تاسیس گروه صندوق ذخیره کارکنان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره در پیام محمد قائمی امیری آمده است: با یاد پروردگار یکتا مفتخرم که فرا رسیدن دهم تیرماه و دوازدهمین سالگرد تاسیس موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران را به تمامی کارکنان پرتلاش شهرداری تهران و همکاران گرانقدرم در گروه موسسه صندوق ذخیره کارکنان تبریک و تهنیت عرض کنم.

موسسه صندوق ذخیره کارکنان در سایه الطاف حضرت باریتعالی، صبر و شکیبایی تمامی اعضا و تلاش های بی شائبه و خستگی ناپذیر همکارانش توانست سالی دیگر را در تاریخ فعالیت پر فراز و نشیب خود پشت سرگذاشته و برگی دیگر را در عرصه خدمت رسانی به ولی نعمتان خود ورق بزند.

در سالی که گذشت،  ساماندهی صندوق ذخیره کارکنان با اطمینان و گام  هایی محکم تر ادامه یافت و تلاش شد با تسریع در ارائه خدمات و روند تسویه سپرده اعضا ، کیفیت کار نیز تا حد ممکن مورد توجه قرار گیرد. بر این اساس با ایجاد سامانه ارائه غیرحضوری خدمات، بوروکراسی و رفت و آمدهای غیر ضروری اعضا به حداقل رسید و با کاهش دخالت عوامل انسانی بیش از پیش ضوابط بر فرآیند خدمت رسانی به اعضا حاکم شد.

با تلاش های صورت گرفته در مجمعی که  پایان تیرماه سال 98 برگزار شد، صورت های مالی شفاف و موسسه از زیان انباشته خارج شد و هم اینک موسسه خود را برای برگزاری مجمع سال مالی 98 آماده می کند. همچنین در سالی که گذشت وضعیت اغلب دارایی های صندوق مشخص و 72 درصد دارایی ها از بن بست یک پروژه یعنی سارینا 2 کیش خارج شد.

اگرچه موسسه صندوق ذخیره کارکنان در سالی که بر دوره حیات و فعالیتش افزود ، موانع، تنگناها و روزهای سختی را پشت سر گذاشت، اما خرسندم که بگویم گام های محکمی در مسیرساماندهی موسسه و بازگشت آن به ریل اصلی ماموریت ها و فعالیت ها برداشته شد و اکنون در تداوم مسیر، افقی روشنتررا پیش رو دارد.

بر این اساس با قدردانی از حمایت های مدیریت کلان شهرداری تهران و همچنین سعه صدر تمامی اعضا و همکارانم، امیدوارم موسسه صندوق ذخیره کارکنان هر چه سریعتر به مسیر اصلی فعالیت های اقتصادی خود در راستای خلق ثروت آفرینی و خدمت رسانی بازگردد و هر روز بیش از گذشته شاهد رشد و شکوفایی آن باشیم.

در پایان برای تمامی عزیزان صحت و سلامت و توفیق روز افزون را آرزومندم.

 

محمد قائمی امیری

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0