آخرین اخبار
ارائه خدمات تیم سیار صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران به كاركنان محترم شهرداری منطقه 20
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، در روزسه شنبه مورخ 1393/9/4 كارشناسان صندوق ذخيره در شهرداری منطقه 20 تهران حضور يافتند .
حضور فعال تیم سیار صندوق ذخیره جهت ارائه خدمات به كاركنان محترم مؤسسه هادیان شهر تهران
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، در روز یکشنبه مورخ 1393/9/2 كارشناسان صندوق ذخيره در مؤسسه هادیان شهر تهران حضور يافتند .
مدیر عامل شركت گوهریاران طی حكمی منصوب شد .
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران روز سه شنبه مورخ 1393/8/27 دکتر حمید محمد بیگی مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران طی حکمی آقای ناصر جعفری مقدم را بعنوان مدیرعامل شرکت گوهر یاران منصوب کرد.
((اطلاعیه مهم صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران))
احتراماً ، به استحضار کلیه اعضاء محترم صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران می رساند .
اطلاعیه آگهی مزایده شماره 93/1 مؤسسه صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران
پیرو آگهی مزایده شماره 93/1 در خصوص فروش املاک و مستغلات مؤسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران بدینوسیله به اطلاع می رساند .
آگهی مزایده شماره 93/1 فروش املاك و مستغلات مؤسسه صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران
مؤسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در نظر دارد از محل سرمایه گذاری انجام شده در بخش ملک و ساختمان تعداد 16 رقبه از املاک خود واقع در تهران را به شرح جداول زیر به صورت نقد و اقساط در مزایده عمومی از تاریخ 06/08/1393 لغایت 11/08/1393 به استثناء ایام تعطیل (جمعه) به فروش رساند.
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات

 Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211