آخرین اخبار
مراسم پر فیض زیارت عاشورا در صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران مراسم دعای زیارت عاشورا در روز چهارشنبه مورخ 7/8/1393 مصادف با چهارمین روز محرم الحرام با حضور کارکنان، مدیران و معاونین صندوق ذخیره و شرکت های تابعه در نمازخانه این مؤسسه برگزار گردید.
ارائه خدمات تیم سیار صندوق ذخیره به كاركنان محترم منطقه 2 ، 8 شهرداری و سازمان ورزش شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، در شهریور و مهر ماه سال جاری كارشناسان موسسه صندوق ذخيره در منطقه 2 ، 8 وسازمان ورزش شهرداري تهران حضور يافتند .
شورای مدیران صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران برگزار شد.
جلسه شورای مدیران صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در روز یکشنبه مورخ 27/7/1393 با حضور حمید محمد بیگی مدیرعامل ، معاونین ، و مدیران صندوق ذخیره برگزار شد .
حضور فعال تیم سیار صندوق ذخیره در ستاد محیط زیست و ناحیه 3 منطقه 12 شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، در تاریخ 6 و8 مهر ماه سال جاری كارشناسان موسسه صندوق ذخيره درناحیه 3 منطقه 12 و ستاد محیط زیست شهرداري تهران حضور يافتند
برگزاری مجمع و تصویب صورتهای مالی صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران
جلسه مجمع عمومي سالانه صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران با حضور اعضاي هيات مديره و هيات امناء ، معاونين و مديران حسابرسي و بازرس قانوني تشكيل شد .
ارائه خدمات به پرسنل محترم شهرداری منطقه 14 و 16
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، در تاریخ 23 و24 شهریور ماه سال جاری كارشناسان موسسه صندوق ذخيره در منطقه 14و16 شهرداري تهران حضور يافتند .
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات

 Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211