آخرین اخبار
تفاهم نامه همكاری فیمابین شركت عمران و اقتصاد شهر در حوزه مدیریت HSE
مدیر عامل شرکت عمران و اقتصاد شهر از انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین این شرکت و ایران خودرو سازه در حوزه مدیریت HSE خبر داد.
طی حكمی مدیر عامل شركت عمران اقتصاد شهر منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران روز چهارشنبه مورخ 1393/10/24دکتر محمد بیگی مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران طی حکمی دکتر مهدی آزادواری را بعنوان مدیر عامل شرکت عمران اقتصاد شهر منصوب کرد .
جلسه شورای مدیران صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران برگزار شد .
جلسه شورای مدیران صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در روز سه شنبه مورخ 1393/10/16 با حضور حمید محمد بیگی مدیر عامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در سالن کنفرانس این مؤسسه برگزار شد.
حضور تیم سیار صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران جهت ارائه خدمات به پرسنل محترم سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، در روزدوشنبه مورخ 1393/10/08 كارشناسان صندوق ذخيره در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران حضور يافتند .
اطلاعیه با نك شهر
به اطلاع کلیه سهامداران گرانمایه بانک شهر می رساند در راستای ارائه خدمات نوین الکترونیک ، پورتال جامع سهامداران مرتبط با نیازهای ایشان راه اندازی گردیده است .
شورای مدیران صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران روز یکشنبه مورخ 1393/9/9 جلسه شورای مدیران با حضور حمید محمد بیگی مدیر عامل ، معاونین و مدیران صندوق ذخیره در سالن کنفرانس برگزار گردید .
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات
 Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211