آخرین اخبار
عقد تفاهم نامه احیای مركز دفع سایت آرادكوه فی مابین صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران و كشور كره جنوبی
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در حالی که نگرانیها در مورد سرنوشت مجتمع دفع زباله آرادکوه به مرز هشدار رسیده بود و کارشناسان محیط زیست از آن به عنوان بحران قریب الوقوع کلان شهر تهران یاد می کردند
حضور تیم سیار صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران جهت ارائه خدمات به پرسنل منطقه 13 شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران ، در مورخ پنجم مهر ماه 1394 تیم کارشناسی صندوق ذخیره جهت اطلاع رسانی در منطقه 13 شهرداری تهران حضور یافتند .
حضور فعال تیم سیار صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران در سال 1394جهت ارائه خدمات به پرسنل محترم ، از منطقه 12 شهرداری تهران شروع شد .
به گزارش روابط عمومي صندوق ذخيره كاركنان شهرداري تهران ، در روزیکشنبه مورخ 1394/03/3 كارشناسان صندوق ذخيره درمنطقه 12شهرداری تهران حضور يافتند .
سود طرح تامین پس انداز و بازنشستگی 21 درصد تعیین گردید.
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران سود طرح تامین پس انداز و بازنشستگی در تاریخ 27/12/1394 به حساب اعضاء واریز می گردد.
شمشین ملاقات مردمی اعضاء با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران جلسه ملاقات مردمی اعضاء با حضور مهدی آزادواری معاون اقتصادی و سرمایه گذاری صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران مورخ 10/12/1394 در این مؤسسه برگزار گردید.
پنجمین ملاقات مردمی اعضاء صندوق ذخیره با حضور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران جلسه ملاقات با اعضاء به ریاست دکتر مهدی آزادواری معاون اقتصادی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در مورخ 26/11/1394 در دفتر مرکزی این مؤسسه برگزار گردید .
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات

 
Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211